Eventy 3d – pomysły na promocję

Eventy 3d

Eventy 3d – pomysły

3d to coraz bardziej popularna technologia. Mimo, że zasięg jest coraz większy nie oznacza to że promocja i reklama tej technologii powinna zostać zaniechana. Ciekawą formą reklamy i edukacji na temat technologii 3d i jej możliwych zastosowań są wszelkiego rodzaju eventy. Co ważne, eventy 3d mogą być ciekawie zastosowane w edukacji najmłodszych. W ramach wizyty w szkołach lub zapraszania uczniów na specjalne pokazy można połączyć przyjemne z pożytecznym. W jaki sposób? Wystawa interaktywna, w której dzieci będą same mogły zaprojektować, a następnie wydrukować dany przedmiot to niezwykła okazja nie tylko do zademonstrowania sposobu działania drukarki 3d, ale także pokazania jaką frajdę może dawać. W rezultacie eventy 3d prowadzone specjalnie dla dzieci w wieku szkolnym mogą zainspirować do dalszej nauki i szukania ciekawych rozwiązań.

Eventy 3d to również pokazy zamawiane specjalnie przez duże firmy, które w ten sposób chcą zaznajomić pracowników z najnowszą technologią. Takie pokazy firmowe wiążą się zazwyczaj z projektowaniem 3d a następnie drukowaniem projektu wykonanego z myślą o profilu danej firmy. Dzięki pokazom pracownicy mogą poznać nie tylko sposób działania drukarki 3d, ale również możliwe zastosowania w ich konkretnej firmie. Eventy 3d są więc niezwykle interesującą formą szkolenia i reklamy.

Eventy 3d – korzyści dla firmy

Korzyści z pokazów to przede wszystkim wspomniane wyżej walory edukacyjne i poznawcze dla pracowników. Angażująca forma pokazu pozwala pracownikom brać bezpośredni udział w procesie projektowania i drukowania. Pracownicy mogą dosłownie wszystkiego dotknąć i zobaczyć cały proces na własne oczy, rozłożony na poszczególne części. Dzięki takiej żywej dwukierunkowej wymianie informacji szkolenie przynosi wymierne efekty. Podniesienie poziomu kwalifikacji pracowników to także podniesienie prestiżu i efektywności firmy.  Pokaz to tylko wstęp do pełnego szkolenia, jest to jednak interesujący pomysł na wprowadzenie nowej technologii.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Scroll to Top