Przeglądarki internetowe

Przeglądarki internetowe

Najpopularniejsze przeglądarki internetowe

Bez przeglądarki korzystanie z internetu nie jest możliwe – o tym wie każdy internauta. Oczywiście na rynku istnieje ich kilka: jedne mniej, drugie bardziej popularne. Dziś bierzemy pod lupę darmowe i najchętniej wybierane przeglądarki internetowe. Wszystko po to, żebyś wiedział, jakie opcje masz do dyspozycji. Gotowy? Zatem zaczynamy!

Przegląd popularnych i w pełni darmowych przeglądarek internetowych

  1. Mozilla Firefox

Jedna z popularniejszych przeglądarek na polskim rynku. Zaskarbiła sobie sympatię użytkowników tym, że można ją spersonalizować oraz dostosować jej wygląd do własnych preferencji. To narzędzie, które można dowolnie rozbudowywać o kolejne opcje. Służą do tego darmowe (w większości) wtyczki. Poza tym przeglądanie przy jej użyciu stron w trybie incognito jest w pełni bezpieczne i nie powoduje udostępnienia danych osobom trzecim. To wygodna w obsłudze i intuicyjna przeglądarka, którą koniecznie musisz wypróbować.

  1. Google Chrome

Druga pod względem popularności wśród przeglądarek internetowych. Wyróżnia ją prosty i bardzo przyjazny dla użytkownika interfejs oraz możliwość integracji z innymi usługami świadczonymi przez Google. Zapewnia łatwą synchronizację haseł i zakładek, szybko działa i jest bezpieczna. Oferuje też sporo możliwości i szeroki zakres rozbudowy funkcji. Wyposażona w blokowanie witryn o podejrzanej treści.

  1. Opera

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć i jej. Łatwa w obsłudze i przyjemna dla oka. Umożliwia szybkie przeglądanie skategoryzowanych wiadomości oraz sprawne zarządzanie kartami i zakładkami. Doceniana za czytelne i intuicyjne menu.

  1. Superbird

To ostatnia z naszych propozycji, jeżeli chodzi o darmowe i popularne przeglądarki internetowe. Stanowi świetną alternatywę dla wyżej wspominanego Google Chrome, bo bazuje niemal na tym samym interfejsie. Prosta w obsłudze, z zaawansowanymi ustawieniami prywatności, bezpieczna, intuicyjna i przystosowana do poszerzania o kolejne funkcje. Czegóż chcieć więcej?

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Scroll to Top