Skanowanie 3D oferta

Skanowanie 3D oferta

Skanowanie 3D oferta – wykorzystanie najnowszych technologii w trudnych warunkach

Najnowsze technologie wykorzystywane są w rozmaitych sektorach gospodarki. Dzięki nim prace przebiegają płynnie, są mniej uciążliwe i mniej czasochłonne. Firmy, które mogą sobie na to pozwolić, zaopatrują się w nowoczesne urządzenia, takie jak skanery i drukarki 3D. Ich koszt wciąż jest dosyć wysoki, dlatego często zdarza się tak, że przedsiębiorstwa korzystają z usług skanowania 3D, niejednokrotnie wykonywanych właśnie przez producentów wspomnianych urządzeń. Skanowanie 3D oferta jest bardzo szeroka, a na plus przemawia fakt, że usługi skanowania można obecnie wykonywać w naprawdę trudnych warunkach.

Technologie 3D – czy tylko dla dużych firm?

Skanowanie 3D oferta dedykowana jest dla podmiotów różnej wielkości. Oczywiście najbardziej opłacalne są duże, cykliczne zlecenia, co nie oznacza, że niewielkie firmy spotyka dyskryminacja. Usługi skanowania wykonywane są dziś na terenie całego kraju (szczegółową ofertę znajdziesz na stronie evixscan3d), co oznacza, że pomiary wykonywane są u klienta. Istnieje również druga możliwość. Mianowicie klient może przesłać dany przedmiot czy jego część do firmy świadczącej usługi skanowania i wówczas cały proces jest mniej kosztowny, a przy tym odbywa się szybciej.

Skanowanie 3D oferta – rodzaje świadczonych usług

Komplementarne usługi z wykorzystaniem technologii 3D są tym, czego oczekuje wielu klientów. Samo skanowanie, bez późniejszego utworzenia dokumentacji czy sporządzenia wydruku 3D, nie cieszy się tak dużą popularnością. Dlatego też w ofercie znajdują się zazwyczaj:

  • skanowanie 3D materiałów trudno mierzalnych tradycyjnymi metodami,
  • tworzenie dokumentacji 2D lub 3D, a także dokumentacji technicznej CAD 2D i 3D,
  • modelowanie 3D,
  • bezdotykowa (optyczna) kontrola jakości,
  • szybkie prototypowanie;
  • wydruk 3D,
  • szkolenia z zakresu wykorzystania i obsługi urządzeń oraz systemów 3D.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Scroll to Top