Technologia 3D i rewolucyjna biżuteria

rewolucyjna biżuteria

Nastały nowoczesne czasy szybkiego rozwoju różnorodnych technologii. Doskonałe urządzenia jakimi są modne ostatnio skanery i drukarki 3D, jak się okazuje mogą mieć nie tylko zastosowanie w inżynierii, budownictwie, medycynie, czy projektowaniu grafiki. Współcześni młodzi ludzie wpadli na pomysł drukowania w technologii 3D… biżuterii.

Biżuteria towarzyszy nam już chyba od prehistorii. Władcy od dawna lubili otaczać się świecidełkami. Obecnie w modzie mamy nie tylko modne kosztowne klejnoty w postaci metali szlachetnych takich jak platyna, złoto, srebro z dodatkiem kamieni szlachetnych, ale coraz modniejsza staje się biżuteria sztuczna. Biżuteria sztuczna może być naprawdę piękna i wyjątkowa, niezależnie od materiału z jakiego została wykonana. Wielu dzisiejszych ludzi podążających za trendami mody, często stawia na ekstrawagancję i awangardę. Roli nie gra tu zwykle cena, a wygląd i oryginalność.

Jak się okazuje biżuteria wydrukowana przy pomocy technologii 3D to rewolucyjna biżuteria.

Doskonale uosabia ducha współczesnych nowoczesnych czasów. Artyści produkujący tego typu rodzaj biżuterii znają się na rzeczy i wiedzą, co spodoba się nowoczesnym, wymagającym klientom. Uwagę w rewolucyjnej biżuterii, stworzonej z pomocą technologii 3D przykuwają niesamowite formy, jakie ona przyjmuje. Intrygujące ociosane obrączki na palce. Przestrzenne ażurowe bransolety, czy masywne grube kolie na szyję z wypustkami w kształcie kolców. To jednym słowem biżuteria przyszłości. Istotny jest tutaj fakt, że oprócz oryginalnego i niezwykłego wyglądu, biżuteria ta jest trwała.

Biżuteria stworzona, a raczej wydrukowana w 3D to coś nowego i intrygującego. Nikt nie przejdzie obojętnie obok asymetrycznych kolczyków, czy wyjątkowych geometrycznych wisiorów w kształcie brył geometrycznych. Warto przyjrzeć się temu zjawisku. Być może za kilkanaście lat odejdziemy już od form klasycznej biżuterii, kosztem unikatowej, surowej i enigmatycznej biżuterii drukowanej w technologiach 3D.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Scroll to Top